Ana Sayfa
Ana Sayfa
KilimNet: Ana Sayfa
Internet ServisleriNetwork ServisleriÜrünlerDuyurular
Bağlantılarİnsan KaynaklarıKilimNet HakkındaSite HaristasıEnglish


Ana SayfaKilimNet Hakkında
Şirket Profili

KilimNet, Internet ve Intranet platformlarında iletişim teknolojileri üretmek ve uygulamak amacı ile 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 1988 yılında ağırlıklı olarak kurumların yerel ve geniş alan ağları üzerinde ofis otomasyonları ve ticari yazılım uygulamalarını gerçekleştirmek üzere faaliyete geçen Kilim Bilgi İşlem Sistemleri'nin kardeş şirketi olarak kurulan KilimNet, 1995 yılında Internet Servis Sağlayıcı olarak pazara girmiştir.

KilimNet, yerel ve geniş alan ağlarında veri iletişimi üzerine tasarım ve kuruluş hizmetlerinin yanında Intranet/Extranet platformlarında uygulamalar geliştirmekte ve müşteriye özel anahtar teslimi projeler üretmektedir. KilimNet uzman kadrosuyla veri iletişimi alanında teknik destek ve danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Donanım ve veri iletişimi alanında temsilcisi olduğu ürün ailesi ile geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan KilimNet, artan iş hacmi ile operasyon alanını genişletmek üzere 1997 yılında Ankara'da bir şube açmıştır.

KilimNet, çalışma alanında uzun soluklu ve maliyet-etkin çözümlerle, bu çözümlerin gerektirdiği düzeyde sağlıklı ve sürekli bir hizmeti kullanıcıya sunmayı hedef belirlemiştir.İSS Kuruluş ve İşletim

KilimNet Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ltd. Şti.

KilimNet 1995 yılında Türkiye'deki ilk üç Internet servis sağlayıcı (İSS) dan biri olarak kurulmuş ve operasyonlarına başlamıştır. Bilişim sektöründe toplam 60 yıla yaklaşan deneyim ve bilgi birikimine sahip kadrosu ile altyapı çalışmalarını tamamlamış, servis birimlerini kurmuş ve servis sağlayıcılığı işletmesine yönelik tüm yazılım servislerini kendi yazılım kadrosu ile gerçekleştirmiştir. KilimNet, WAN / LAN uygulamaları dışında Internet Servisleri Grubu ile Internet Servis Sağlayıcı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca KilimNet, pek çok ISP ye kendilerinin ya da müşterilerinin geniş alan ağ uygulamalarına ürün ve hizmet sunmuştur.Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız:
İstanbul FCT (0554) 984 29 19           


Copyright ©1995-2001 KilimNet